Обзори Квдрокоптерів

НОВИЙ DJI MATRICE 350 RTK ПЕРЕВИЗНАЧАЄ КРАЩИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ІНДУСТРІЇ КОМЕРЦІЙНИХ ДРОНІВ

matrice 350 rtk

Абсолютно нова система передачі відео, більш ефективна система батареї та можливості розширення корисного навантаження об’єднуються, щоб встановити новий еталон у галузі

18 травня 2023 р. – DJI, світовий лідер у сфері цивільних безпілотних літальних апаратів і технологій аерофотозйомки, сьогодні встановлює новий стандарт для будь-якого комерційного оператора безпілотних літальних апаратів, випускаючи DJI Matrice 350 RTK (M350 RTK). Незалежно від того, чи використовується він як бізнес-інструмент чи для порятунку життів, M350 RTK — це оновлена флагманська платформа безпілотників, яка є більш адаптивною, безпечнішою та ефективнішою для будь-яких повітряних операцій у сфері громадської безпеки, енергетики, картографування, інфраструктури чи лісового господарства тощо.

«Приємно спостерігати, як пілоти комерційних безпілотників у всьому світі використовують платформи DJI для виконання своїх операцій з підвищеною безпекою та більшою ефективністю, ніж використання традиційних технологій», — сказала Крістіна Чжан, старший директор із корпоративної стратегії DJI. «Нові можливості, які пропонує передова технологія M350 RTK, дозволяють операторам розсунути ці межі ще далі».

Більш потужний для більшої кількості сценаріїв

matrice 350 rtk

Завдяки максимальному часу польоту 55 хвилин1 M350 RTK має вантажопідйомність 2,7 кг, що дозволяє операторам вибирати корисне навантаження для вирішення своїх завдань. Крім того, нова передача DJI O3 Enterprise Transmission дає користувачам спокій завдяки триканальним трансляціям HD у форматі 1080p2 і максимальній відстані 20 км3. Це досягається за допомогою трансивера з чотирма антенами, який може інтелектуально вибирати дві оптимальні антени для передачі сигналів, тоді як чотири антени приймають сигнали одночасно. Можливості захисту від перешкод значно покращено, а стабільність передачі оптимізовано.

Підвищена безпека польотів.

matrice 350 rtk
Комерційні та рятувальні безпілотники не чекають хороших умов польоту, тому рейтинг IP M350 RTK покращено з IP45 до IP55, а камеру FPV покращено, щоб забезпечити кращу навігацію для безпечніших нічних польотів. M350 RTK також додає нову функцію виявлення блокування руки, щоб уникнути ризику розблокування рукавів, що полегшує занепокоєння пілота під час польоту. Занепокоєння також зменшуються завдяки шестинаправленій системі бінокулярного зору дронів та системі інфрачервоного зондування для шестинаправленого визначення обізнаності, позиціонування та можливостей визначення перешкод, що забезпечує повний захист під час польоту4. Для тих, кому потрібна додаткова безпека польоту, радар CSM можна придбати окремо та встановити на верхній частині дрона, забезпечуючи радіус дії до 30 м 5 для ледь помітних перешкод у діапазоні виявлення 360°. Крім того, M350 RTK включає багаторівневу резервну конструкцію як у літаку, так і в системі датчиків, що забезпечує більш впевнену роботу в суворих умовах.

Покращена ефективність

M350 RTK поставляється з DJI RC Plus у стандартній комплектації, що дає оператору 7-дюймовий екран високої яскравості, опцію режиму подвійного оператора та час роботи до шести годин із стандартною зовнішньою батареєю WB37. Пилонепроникний і водонепроникний за стандартом IP54 і робочою температурою від -20° до 50° C (від -4° до 122° F), RC Plus готовий підтримувати цілодобову роботу навіть у дуже жаркому або холодному середовищі. Інтуїтивно зрозумілий і гнучкий досвід надається пілоту за допомогою кнопок і дисків контролера на передній, задній і верхній частині, а також настроюваних функцій кнопок відповідно до вподобань користувача. Додаток RC Plus, Pilot 2, ще більше підвищує ефективність, надаючи повний набір опцій для керування дроном і проектом від початку до кінця.

matrice 350 rtk

 

Інтелектуальні функції можуть значно підвищити ефективність і безпеку використання будь-якого дрона. AI Spot Check можна використовувати для автоматизації звичайних перевірок і кожного разу отримувати узгоджені результати; або PinPoint можна використовувати для позначення об’єкта швидким дотиком, а також для обчислення його координат і проектування на всі види камери у вигляді піктограми AR, що особливо корисно під час пошуково-рятувальних операцій.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.